Apie gyvūnus
 
ŠUNŲ GYDYMAS
ŠUNŲ SKIEPAI
 
KAČIŲ GYDYMAS
KAČIŲ SKIEPAI
 
ŠEŠKŲ LIGOS
ŠEŠKŲ GYDYMAS
 
GRAUŽIKŲ LIGOS
GRAUŽIKŲ GYDYMAS
 
ROPLIŲ LIGOS
ROPLIŲ GYDYMAS
 
PAUKŠČIŲ LIGOS
PAUKŠČIŲ GYDYMAS
Mūsų kontaktai


Susirgo gyvūnas?

865519991

registratura@vetklinika.lt


Mūsų darbo laikas:

I - V 8-20
VI - VII 8-18

 Žemėlapis

STREET VIEW

  
     



UAB Zooveterinarijos Centras "TOTO"
Įmonės kodas: 225033960
PVM kodas: LT250339610
Adresas: I. Šimulionio g.5,  Vilnius
Luminor
LT054010049500683916
 Swedbank AB
LT137300010129484928

            
VETERINARINĖ DERMATOLOGIJA


 Mūsų klinikoje atliekamos veterinarinės dermatologijos paslaugos:


Odos ligų tyrimai ir diagnozavimas

Odos ligų gydymas




Dermatologinių ligų simptomai ir gydymas


 
  Dažnas augintinio kasymasis – problema, kelianti diskomfortą ne tik pačiam keturkojui, bet ir su juo gyvenantiems žmonėms. Gausus šėrimasis, paraudusi, šlapiuojanti oda, išplikęs kailis – pirmieji odos ligų požymiai, dėl kurių vertėtų nedelsiant kreiptis į gyvūnų dermatologę - profesionalę.

 

 
   Daugiausiai problemų iškyla tuomet, kai sergančių gyvūnų šeimininkai bando augintinius gydyti patys. Neišsiaiškinę tikrųjų kasymosi ar paraudusios odos priežasčių, žmonės ne retai keturkojui patys nustato diagnozę ,,blusos‘‘ ir naudoja neaiškias antiparazitines priemones. Kartais gyvūnų savininkai įtaria ir alerginės kilmės ligas bei, nepasikonsultavę su specialiste, gydymui pasitelkia žmonėms skirtus antialerginius medikamentus ar vaistinius tepalus. Dažniausiai tokio ,,savarankiško‘‘ gydymo pasekmės būna vienodai liūdnos: augintinio kasymasis dar labiau suintensyvėja, raudonos dėmės ant odos išplinta, gyvūnas jaučia dar didesnį diskomfortą. 
 

 
   Galiausiai supratę, kad ,,naminės‘‘ gydymo priemonės nėra veiksmingos, nusikamavusį gyvūną šeimininkai atveža į veterinarijos kliniką. Tokiais atvejais specialistei nebeužtenka augintinį ištirti ir paskirti jam lengvą gydymą. Nuplikusiam keturkojui tampa būtinas rimtas gydymo kursas bei stiprūs medikamentai.
 

Kaip išvengti rimtų dermatologinių problemų?


   Pasak ,,TOTO'' veterinarijos gydytojos Lauros Udraitės-Vovk, sveika gyvūno oda yra atspari iš aplinkos patenkantiems infekcijos sukėlėjams, tačiau pakanka bent menkiausio įbrėžimo, kad atsivertų galimybės patogeniniams mikroorganizmams daugintis. Dažniausiai oda pažeidžiama, kai pats gyvūnas intensyviai kasosi, kandžioja ar trina tą kūno vietą, kurią skauda ir niežti. Pirminėmis odos ligų priežastimis gali būti: blusos, kiti odos parazitai, nešvarus ir neprižiūrėtas kailis, odos svetimkūniai, ausų uždegimas, paraanalinių liaukų problemos. Taip pat oda gali buti pažeista gyvūnų kirpimo, šukavimo ar trimingavimo metu, po žaidimo su kitais šunimis, po maudynių nešvariame vandenyje.

  Tam, kad išvengtumėte rimtų gyvūno odos problemų, veterinarijos klinikos ,,TOTO‘‘ gydytoja rekomenduoja nuolat stebėti bei prižiūrėti gyvūno kailį ir odą, o vos pastebėjus pirmuosius ligos simptomus (padažnėjusį kasymasi, paraudusią odą ar neįprastai gausiai slenkantį kailį), nedelsiant užsiregistruoti vizitui (tai galite padaryti paskambinę telefonu: 865519991).


Kaip sužinoti, ar Jūsų augintinis turi blusų?


  Šia informacija video pamokėlėje su Jumis pasidalins ,,TOTO'' dermatologė Laura Udraitė-Vovk.


 


Gyvūnas kasosi dažniau nei įprastai? Ant jo odos aptikote keistų dėmių?

Skambinkite
telefonu:

865519991


ir užsiregistruokite vizitui pas dermatologijos specialistę.

Mūsų darbo laikas:

I - V 9 - 20
VI - VII 9 - 18


 
LT EN RU

Visos teisės saugomos. Kopijuoti ar platinti informaciją be administracijos patvirtinimo griežtai draudžiama.