Veterinarijos Gydytoja Gabija Sokolovaitė

Veterinarijos Gydytoja Gabija Sokolovaitė

 Veterinarijos gydytoja - ODONTOLOGĖ 

Pagrindinė gydytojos Gabijos specializacija - odontologija.

Taip pat mūsų gydytoja gydo egzotinių gyvūnų - roplių, šeškų, graužikų, paukščių užkrečiamąsias bei neužkrečiamąsias ligas.


Odontologija

Jūsų augintinis turi kramtymo problemų, pastebite gausias dantų apnašas ar nemalonų kvapą iš burnos? Tai ne tik kosmetinė problema. Sugedę dantys sukelia gyvūnui skausmą, burnos ertmės infekcijas, galinčias sukelti gretutinių organų ir sistemų ligas.

Jei stebite panašias problemas savo gyvūnui, kreipkitės į gydytoją Gabiją, kad ši apžiūrėtų Jūsų gyvūno dantis, burną, įvertintų jų būklę, duotų rekomendacijas, kaip tinkamai namuose prižiūrėti šuns ar katės dantukus.

O jei problema jau rimtesnė, gydytoja atliks dantų rentgenologinį tyrimą ir paskirs chirurginį sugedusių dantų šalinimą, kitų dantų ir burnos ertmės higieną.

Visos sudėtingos procedūros atliekamas su narkoze ir nesukeliant gyvūnams skausmo ar kitokių nemalonių pojūčių. 

Veterinarijos gydytoja Gabija Sokolovaitė - atsidavusi ir kompetentinga odontologijos specialistė. Jos dėmesio centras yra rūpinimasis gyvūnų dantų sveikata ir šypsena. Gabija turėdama išskirtinių žinių ir patirties odontologijos srityje, sugeba teikti aukščiausios kokybės gydymą bei konsultacijas.