Kačių skiepai

Kačių skiepai

Katės

 
Atmintinė:
 

✔ Vakcinacija

 
Visos suaugusios katės turi būti vakcinuojamos vieną kartą metuose. Tinkamą vakciną visada parinks veterinarijos gydytojas.
 
Vakcinuojamos tik sveikos, dehelmintizuotos (gavusios vaistų nuo kirminų) katės.
 

✔ Maži kačiukai vakcinuojami du kartus:

 
  • 9 ir 12 savaičių amžiaus.
 
Svarbu žinoti, kad nevakcinuotų du kartus kačiukų NEGALIMA vesti į lauką, kadangi jie dar neturi pakankamo atsparumo virusinėms ligoms ir gali lengvai jomis užsikrėsti. Tam netgi nėra būtinas tiesioginis kontaktas su kitais gyvūnais. Užteks to, kad mažylis pasivaikščios ten, kur prieš kurį laiką praėjo sergantis gyvūnas.
 

✔ Dehelmintizacija

 
Suaugusios katės turi gauti vaistus nuo kirminų 4 kartus metuose. Tai reiškia, kad kas tris mėnesius. Maži kačiukai pirmą kartą dehelmintizuojami 6 savaičių amžiaus. Dėl tolimesnių jauniklių dehelmintizacijų reikėtų pasitarti su savo veterinarijos gydytoju kiekvienu atveju individualiai. 
 
Svarbu žinoti, kad suaugusios katės, turinčios žarnyno parazitų, dažniausiai atrodo visiškai kliniškai sveikos. Tačiau su išmatomis jos platina mikroskopinius helmintų kiaušinėlius, kurių dauguma yra pavojingi ir žmogui, o ypač - vaikams. Todėl laiku dehelminizuodami savo augintinius, Jūs apsaugosite ne tik jų, bet ir savo bei savo vaikų sveikatą. 
 
Profesionali veterinarijos klinikos ,,TOTO'' gydytojos Lauros Udraitės-Vovk konsultacija ŠIAME REPORTAŽE.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti vizitui?

Mūsų klientų savitarnoje rasite laisvus gydytojų laikus ir galėsite greitai ir nesudėtingai užsiregistruoti bei gauti tai patvirtinančią žinutę. Spauskite: 


 

Arba skambinkite telefonu:

 8 655 19991

Mūsų darbo laikas:

I - V 9 - 20
VI - VII 9 - 18 

 

Parašykite mums:
 
Apsilankykite:
 
Apsilankykite mūsų:
 
Apsilankykite mūsų: