Veterinarijos Gydytoja Morgana Laura Fiorini

Veterinarijos Gydytoja Morgana Laura Fiorini

Specializacija - EGZOTINIAI GYVŪNAI

Gydytojos Morganos specializacija - egzotiniai gyvūnai - šeskai, dekoratyviniai triušiai, šinšilos, jūrų kiaulytės, ropliai, paukščiai bei smulkūs graužikai, tokie kaip žiurkės ir žiurkėnai. Ypatingai daug gilinasi į šaltakraujų, tokių kaip gyvatės, driežai ir vėžliai, augintinių priežiūrą ir gydymą.

Kadangi egzotinių pacientų specialistų nėra daug, pas mūsų mažuosius pacientus į Vilnių gydytoja Morgana važinėja net iš Kauno.  

Veterinarijos gydytoja Morgana Laura Fiorini - šunų ir kačių akių ligų bei egzotinių gyvūnų ir specialistė. Gydytoja Morgana atidžiai apžiūrės jūsų augintinių - šunų ir kačių - akis ir įvertins jų problemas bei suteiks geriausių patarimų dėl jų priežiūros, paskirs optimaliausią gydymą.


Taip pat gydytoja Morgana turi ypatingą aistrą egzotiniams gyvūnams ir jų sveikatai, tad atidžiai apžiūrės ir paskirs gydymą Jūsų gyvūnams, tokiems kaip šeškai, dekoratyviniai triušiai, šinšilos, jūrų kiaulytės, ropliai, paukščiai ir smulkūs graužikai, įskaitant žiurkes ir žiurkėnus. Gydytoja ypatingai domisi herpetologija - šaka, tiriančia šaltakraujus sausumos stuburinius - varliagyvius ir roplius, būtent dėl to ji stažavosi Roplių gelbėjimo centre Miunchene (Auffangstation für Reptilien München e.V.).


Morgana atsargiai ir su meile prižiūri kiekvieną pacientą, užtikrindama, kad jis jaustųsi komfortiškai ir saugiai.