Veterinarinė stomatologija

Veterinarinė stomatologija

 

Mūsų klinikoje atliekamos stomatologinės paslaugos:

 

  • Dantų rentgenas
  • Apnašų bei konkrementų valymas ultragarso skaleriu
  • Pieninų bei nuolatinių dantų traukimas

  

Dažniausios šunų ir kačių dantų problemos

   Dažniausiai su įvairiomis dantų problemomis keturkojai  susiduria dėl nenuvalyto minkštųjų apnašų sluoksnio, kuriame esančios bakterijos įprastai sukelia dantenų uždegimą - gingivitą. Negydomas šis uždegimas plinta toliau ir apima kietuosius audinius, tokius kaip alveolinis kaulas, sukeldamas periodontitą. Ligos sunkumą šiuo atveju galima nustatyti pagal tai, kiek kaulo nutirpsta.  Pagrindiniai ligos požymiai: blogas šuns ar katės burnos kvapas, skausmas kramtant maistą.
   Ne reta keturkojų dantų problema – fizinės traumos, kurių metu nulūžta keturkojų dantys ir atsiveria danties viduje esanti pulpa, sukelianti ligą - pulpitą. Laiku šios ligos nepastebėjus, ji toliau printa kaule ir pereina į viršūtinį periodontitą. Sunerimti dėl šios ligos derėtų, jei: iš Jūsų katės ar šuns burnos sklinda blogas kvapas, įžvelgiate burnos patinimą arba skausmo požymius.


   Parodų entuziastai į veterinarijos klinikos ,,TOTO'' stomatologą taip pat kreipiasi dėl nusidėvėjusių šunų priekinių dantų, kurie atstatomi specialia plombine medžiaga.

 

Kaip užkirsti kelią dantų problemoms?

   Dantų apnašos - nėra tik estetinė problema. Ilgainiui po apnašomis besidauginančios bakterijos sukelia blogą burnos kvapą, kvėpavimo takų infekcijas, lėtinius bronchitus, kosulį, o kartais tirpdo kaulus. Tam, kad išvengtumėte šių problemų, augintinio dantis nuolat stebėkite ir valykite. Tai atlikti galite patys savo namuose, įsigiję žmonėms skirtą (švelnų) dantų šepetėlį ar mūsų zooparduotuvėje - specialų šunišką, ir specialiai gyvūnams pritaikytą dantų pastą.
Jau besiformuojančias, bet dar nedideles, apnašas nuimti galite savarankiškai, naudodami specialų burnos higienos gelį.
   Taip pat naudokite natūralias dantų valymo priemones, kurios nekels Jūsų augintiniui papildomo diskomforto. Skanėstų, valančių augintinio dantis, galite įsigyti mūsų veterinarijos klinikoje (I.Šimulionio g. 5) arba internetinėje parduotuvėje.   Jei dantų apnašos didelės ir kietos, bus reikalinga specialisto pagalba. ,,TOTO'' stomatologas pasiūlys atlikti saugią ir neskausmingą procedūrą - apnašų valymą ultragarso skaleriu. Šiai procedūrai galite užsiregistruoti paskambinę telefonu: 865519991

   Pastebėjote, jog augintinio dantis yra sugedęs ar nulūžęs? Tokiais atvejais gyvūnas patiria didelį diskomfortą, negali ėsti, gerti, todėl rekomenduojame nedelsiant kreiptis į mūsų odontologą, kuris Jūsų augintiniui suteiks profesionalią pagalbą. 
   Burnos ertmės apžiūra, sugedusių dantų taisymas ar dantų apnašų valymas augintiniams, kaip ir žmonėms, nėra malonios procedūros, todėl dažniausiai jas atliekant naudojama pilna narkozė.
 

 


 

Kaip prižiūrėti augintinio dantis?

Veterinarijos klinikos ,,TOTO'' gydytojų video patarimus žiūrėkite ČIA.Ant savo gyvūno dantų aptikote apnašų?
Iš šuns ar katės burnos sklinda nemalonus kvapas, o kramtymas sukelia jam skausmą?
 

 

Mūsų klientų savitarnoje rasite laisvus gydytojų laikus ir galėsite greitai ir nesudėtingai užsiregistruoti bei gauti tai patvirtinančią žinutę. Spauskite: 


 

Arba skambinkite telefonu:

 8 655 19991

Arba skambinkite Ir užsirašykite vizitui pas gyvūnų dantų specialistą 

Mūsų darbo laikas:

I - V 9 - 20
VI - VII 9 - 18 

 

Parašykite mums:
 
Apsilankykite:
 
Apsilankykite mūsų:
 
Apsilankykite mūsų: